Mart 2017 Dengeleme Güncellemesi

4
2394

Mart 2017 Dengeleme Güncellemesi ile hava savunmasına yeni seviye geldi ve az miktarda üretilen birliklerle ilgili iyileştirmeler yapıldı.

Dengeleme güncellemeleri ile oyundaki istatistikler gözden geçirilerek oyun içi saldırı-savunma dengesi kurulmaya çalışılıyor. Fazla veya az üretilen birlikler için düzenlemeler yapılarak oyunun daha ilgi çekici hale gelmesi amaçlanıyor.

Bu dengeleme güncellemesinde ise az kullanılan birlikler güçlendirildi ve köy binası 11.seviye için hava savunma seviyesi yükseltildi.

Detaylara bir göz atalım!

 • Hava savunması 9.seviyeye yükseltildi. (Köy binası 11.seviye için)
 • Hava savunması 4-8. seviyelerdeki yükseltme maliyet ve süreleri düşürüldü.
 • 12.seviye Duvar yükseltmesi 25 adet arttırıldı. Böylece toplamda 75 duvar 12.seviyeye yükseltilebilecek. (Köy Binası 11.seviye için)
 • Yaban Domuzu Binicisi, 5-7. seviyelerdeki isabet puanı (canı) arttırıldı.
 • Madenci, isabet puanı (canı) tüm seviyelerde arttırıldı.
 • Ejderha, seviye 4-6. seviyelerdeki hasarı arttırıldı.
 • PEKKA, seviye 3-5. seviyelerdeki hasarı arttırıldı.
 • Cadı, iskelet çağırma hızı arttırıldı. Cadılar artık daha hızlı iskelet çağırabilecek.

Ayrıca yakın zamanda büyük bir güncelleme gelecek ve bu güncelleme de yüksek ihtimalle Nisan ayında olacaktır. Yeni güncellemeyle ilgili ayrıntılar netleştiğinde web sitemizde sizinle paylaşacağız.

Yorum
Önceki güncellemeler de hava birliklerinin gücünün arttırılması hava saldırılarının daha popüler hale gelmesini sağladı. Efsane Ligde yapılan saldırıların çoğunluğu hava saldırılarından oluşuyordu ve bu güncellemeyle Hava savunması seviyesinin artması hava saldırılarının biraz daha azalmasına neden olacaktır. Ancak yükseltmede olan hava savunmalarının yükseltmesi tamamlanana kadar hava savunma saldırıları yoğunluklu olarak devam edecek gibi gözüküyor.

Ayrıca, az miktarda üretilen kara birliklerinin hasar ve isabet puanlarının (canı) arttırılması bu birliklerin kullanımını teşvik edecek ve farklı kombinasyonlu ordu saldırıları görebileceğiz.

PAYLAŞ
2014 yılından itibaren Clash of Clans oyuncusuyum. Oyun ile ilgili en güncel haberleri, taktik, strateji ve tecrübelerimi sizlere aktarmaya çalışıyorum. Clash'e devam iyi oyunlar! Profil için tıklayın

4 YORUMLAR

 1. Sureler gercekten cok yuksek kb7 ejderi 2 ye vurmak icin 6 gn bekledm binicinin sresi flan cok uzun onlari 1 er gn daha dusuremezmisiniz maliyetleri flan cok yuksek ltfern rca ediyorum

  • Merhaba Salih, Web sitemiz Clash of Clans oyunuyla ilgili bilgi vermek amacıyla oluşturulmuş bir fan sitesidir. Oyun ile ilgili herhangi bir değişiklik yapamamaktayız. Asıl sorumlu olan Supercell firmasıdır. Supercell forumlarından öneri ve istek konularına istekte bulunabilirsin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here