Yeni Güncelleme: Dev 8.Seviye ve Okçu Kulesi 14.Seviye Geldi

0
2885

Kışla birliği Dev 8.seviyeye ve Savunma birimi Okçu Kulesi 14.Seviyeye güncellendi. 20 Mayıs 2016 tarihinde 1 saatlik bakımın sonrasında ufak bir yükseltme güncellemesi yayınlandı. İşte detaylar!!!

Yeni Dev 8.seviye:

Yeni güncellemeyle birlikte Dev 8.seviye ile daha iyi vuruş ve hasar puanı özelliğine kavuştu. Düşük maliyetli ordu düzeni için vazgeçilmez birliklerden biri olan Dev 8.seviyeye yükseltildi. Biliyorsunuz Taktik Avcı uçağı savunma birimi Golem’e üç kat fazla hasar verdiğinden dolayı Golemler bir anda ölüyordu. Hem maliyet hemde üretim süresi yüksek olduğundan dolayı bu güncellemeyle birlikte Dev birliğinin Golem’e göre daha fazla tercih edileceğini düşünüyoruz. Birde Atıcı ve Dev kombinasyonlu ordu birlikleri güzel işler çıkartıyor. Laboratuar boştaysa 9.5 milyon iksir harcayarak Dev birliğini 8.seviyeye 14 günde yükseltebilirsiniz.

Dev 8.Seviye Özellikleri

  • Saniye Başına Hasar : 57
  • İsabet Puanı : 1.260
  • Eğitim Maliyeti : 4.000 iksir
  • 7.seviyeden 8.seviyeye birlik yükseltme maliyeti 9.5 milyon iksir

Yeni Okçu Kulesi 14.seviye:

Güncellemeyle birlikte Okçu Kuleleri artık düşman saldırılarına karşı daha fazla hasar verebilecek. Okçu kulesi savunma birimi hem hava hemde karadan saldıran birliklere saldırı yapabildiği için oldukça önemli bir savunma birimidir. Ayrıca top biriminden farkı tek atışta güçlü hasar vermek yerine saniye de 2 atış yaparak daha fazla birime saldıracaktır. Örnek verecek olursak, 10 tane okçu birliği saldırdığında top birliği saniyede tek atış yaptığından 10 birliği 10 saniyede yok edecektir. Ancak Okçu Kulesi saniyede 2 atış yapacağından 5 saniyede 10 tane okçu birliğini yok edecektir. Bu yüzden Okçu Kulesi, Top savunma biriminden daha fazla etkilidir. İnşaatçılarınız boştaysa 9 milyon altın vererek okçu kulenizi 14.seviye yükseltebilirsiniz.

Okçu Kulesi 14.seviye Özellikleri

  • Saniye Başına Hasar : 110
  • İsabet Puanı : 1.130
  • 13.seviyeden 14.seviyeye yükseltme maliyeti 9 milyon altın

Bir yazının daha sonuna geldik aklınıza takılan her şeyi yorum yaparak mesaj atarak sorabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar…

PAYLAŞ
2014 yılından itibaren Clash of Clans oyuncusuyum. Oyun ile ilgili en güncel haberleri, taktik, strateji ve tecrübelerimi sizlere aktarmaya çalışıyorum. Takipte kalın!

CEVAP VER